Campery wynajem – spędź wakacje marzeń!

Campery wynajem jest znakomitą okazją do tego, by zasmakować caravaningu jako sposobu na życie lub spędzenia niezapomnianego urlopu. Aby odkryć pełnię uroków tego rodzaju podróżowania, wystarczy kilka dni spędzić w podróży camperem.

Camper – sposób na niezależność

Camper zapewnia niezależność oraz zwalnia nas z konieczności rezerwacji miejsc noclegowych, poszukiwania restauracji, częstych zakupów spożywczych i wypożyczania sprzętu turystycznego. Podróże camperem zapewnia możliwość bliskiego kontaktu z rodziną, przyjaciółmi, w miejscach, które sami sobie wybieramy. W camperze do dyspozycji mamy liczne schowki oraz lodówkę z zamrażalnikiem, dzięki czemu możemy zabrać ze sobą nasze ulubione rzeczy, przybory a także zapasy żywności.Wyposażona w palniki kuchenka gazowa, pozwala na przygotowanie ulubionych potraw. W camperze istnieje także możliwość zainstalowania podstawowego sprzętu gospodarstwa domowego takie jak opiekacz do kanapek czy ekspres do kawy.

Sezon na campery

Samochody campingowe są wypożyczane w okresie od wiosny do późnej jesieni. Są to jednak samochody, którymi spokojnie można podróżować przez cały rok. Campery wynajem jest możliwy przeważnie tylko w okresie od wiosny do jesieni. Cena obejmuje kwoty od ok. 370 zł brutto za wynajęcie campera na jedną dobę. Są to głównie samochody czteroosobowe i sześcioosobowe. Campery posiadają wszystkie niezbędne przeglądy techniczne oraz ubezpieczenia (OC, Assistance). Do prowadzenia wystarcza posiadanie prawa jazdy kategorii B. Wynajem campera wymaga zawarcia pisemnej umowy najmu. Wszystkie kraje Unii Europejskiej dysponują infrastrukturą caravaningową. Umożliwia ona przyjemne i bezpieczne podróżowanie. Istnieje wiele miejsc obsługi camperów. Samochód campingowy daje znakomitą okazję do uczestnictwa w dużych sportowych imprezach. Mogą to być na przykład, wyścigi samochodowe lub wyścigi kolarskie. Wskazane jest, przed wynajęciem, zapoznać się z ogólnymi warunkami ubezpieczenia, ze względu na ograniczenia firm ubezpieczeniowych. Ewentualnie można zapytać u przedstawiciela lub właściciela firmy oferującej campery wynajem
.