polmar

Popraw swój komfort pracy, zainwestuj w maty Polmar

Praca w halach produkcyjnych, warsztatach samochodowych czy innych miejscach jest bardzo męcząca. Łatwo dochodzi do zabrudzeń. Tymczasem są sposoby na to, by zapobiegać wielu uciążliwościom. Należy tylko zainwestować w specjalistyczne maty, by zwiększyć swój komfort.

Maty stanowiskowe redukują zmęczenie

Jeśli nasz praca wymaga ciągłego stania w jednej i tej samej pozycji, warto zainwestować w specjalne maty antyzmęczeniowe Polmar. Ich działanie polega w głównej mierze na pobudzeniu krążenia krwi. Zawdzięczają to specjalnej strukturze, dzięki której stymulują prace mieści. Są decydowane osobom, które skarżą się na tzw. problemy ciężkich nóg, bóle kręgosłupa czy też stawów kolanowych. Tym samym mogą one pracować wydajniej, a po skończonym dniu nie być aż tak zmęczone. W dłuższej perspektywie maty specjalistyczne Polmar zapobiegają zastojom krwi, a tym samym są dobrym sposobem na ograniczenie żylaków. To bardzo ważne, a szczególnie w miejscach, które wymagają stania cały czas w tej samej pozycji. Poprawa jest praktycznie natychmiastowa, a osoby, które wcześniej stosowały takie maty są bardzo zdziwione z uzyskanych efektów.

Do warsztatów i hali produkcyjnych maty olejochłonne…

W warsztatach i halach produkcyjnych stosuje się maty olejochłonne, które ograniczają rozprzestrzenianie się substancji oleistych na terenie hali. Tym samym można znacznie łatwiej utrzymać pomieszczenie w dobrym stanie . To także sposób na podniesienie bezpieczeństwa, higieny, a także ergonomii pracy. Nie jest tajemnicą, że olej na podłodze może powodować wiele trudności. Wpływa na większe zabrudzenia, a także zapobiega poślizgnięciom. Pozwala także ograniczyć koszty związane z utrzymaniem powierzchni w dobrym stanie na całe lata. Warto więc zainwestować w tego typu rozwiązania, bo mogą one okazać się bardzo przydatne.

Mata przemysłowa do zadań specjalnych

W wielu miejscach stosuje się także maty przemysłowe Polmar. To dodatkowy sposób na podniesienie komfortu pracy w wielu zakładach produkcyjnych. Maty przemysłowe pełnią wiele funkcji. Jedną z nich jest izolacja termiczna między posadzką a obuwiem roboczym, dzięki której praca jest znacznie bardziej komfortowa. Dodatkowo mata ma także działanie amortyzujące i zapobiega poślizgnięciu się. To powoduje, że praca idzie znacznie sprawniej. Takie maty specjalistyczne to bardzo duża pomoc i oszczędności dla pracodawcy. Nie tylko na kosztach sprzątania, ale także na wydajności pracowników, którzy w tym samym czasie są w stanie zrobić znacznie więcej rzeczy i są zdecydowanie bardziej produktywni.

Leave a Reply